Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej KLIKNIJ TUTAJ.

Umów się na wizytę już dziś

507-871-510

O mnie

strona_.JPGNazywam się Kinga Kołodziej. Zajmuje się Prowadzeniem Poradni Dietetycznej

Planując dietoterapie dla pacjentów opieram się o standardy i rozwiązania zgodne z aktualną wiedzą z zakresu żywienia człowieka.

Wiedzę teoretyczną uzyskałam studiując na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, na Wydziale Technologii Żywności i Żywienia Człowieka. Dodatkowo odbyłam kursy Zaawansowanej i Specjalistycznej Dietetyki, na Akademii Dietetyki w Krakowie, dokształcam się aby być na bieżąco w trendach dietetyki, poprzez dodatkowe szkolenia oraz konferencje,aktualnie dzieli mnie kilka miesięcy do uzyskania dyplomu Dietetyka Klinicznego, dzięki 2 letnim studiom na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia

Doświadczenie
To przy pracy z różnymi osobami najwięcej można się nauczyć. Moja przygoda z dietetyką zaczęła się od stażu w placówce szpitalnej w Brzesku, w 2010 roku.  Wiele cierpień można uniknąć zmieniając styl życia odpowiednio wcześniej... 

Prowadziłam  Poradnię Dietetyczną w Centrum Zdrowia Tuchów, przez okres około roku, a także w innym centrum dietetyki.

Od 2012 roku  prowadzę własny gabinet w Brzesku. Dzięki rosnącemu doświadczeniu lepiej znam problemy z którymi borykają się coraz liczniejsze grupy osób. Także młodzież i dzieci. W sumie ponad 6 lat  lat pracy z pacjentami pozwoliły mi na wprowadzenie w praktykę sprawdzonych metod gwarantujących bezpieczną i trwałą utratę wagi. Nie obiecuję cudów, obiecuję zaangażowanie w sprawę każdego kto zgłosi się po pomoc do mnie. Naciskam na zmianę nawyków żywieniowych i motywację. Widząc jasny cel cała nasza podświadomość dąży do jego osiągnięcia a to gwarantuje POWODZENIE:)

A co motywuje mnie?
Zadowolenie pacjentów  z osiągniętych rezultatów , poprawa wyników badań,  rosnąca pewność siebie, i coraz luźniejsze ubrania...:)

80% osób wraca do mnie po  miesiącach lub nawet latach bez efektu jojo tak dla kontroli, to uważam za największy sukces:)